Żywice do hermetyzacji i zabezpieczania komponentów

 

Żywice do hermetyzacji i zabezpieczania obwodów


Wyznaczające trendy rozwiązania dla obecnych i przyszłych zastosowań


Żywice do hermetyzacji świetnie nadają się do zabezpieczenia komponentów elektronicznych przed wpływem wilgoci i warunków zewnętrznych. Do tych zastosowań posiadamy w ofercie  żywice o różnych parametrach od miękkich (elastycznych)  po twarde dające zabezpieczenie mechaniczne. Żywice w zastosowaniach elektrycznych są szczególnie cenione za odporność chemiczną i stabilność pod obciążeniami statycznymi. Dodatkowo zapewniają wyjątkowo wysoką adhezję do metali i laminatów epoksydowych i poliestrowych. Należy pamiętać, że główną cechą żywic elektroizolacyjnych jest zapewnienie odpowiedniej izolacji elektrycznej.

Nasze rozwiązania świetnie nadają się do: wrażliwych komponentów elektronicznych, wysoce wrażliwych i precyzyjnych układów pomiarowych, urządzeń do monitorowania, sensorów, jak i wielu innych elektrycznych i elektronicznych zastosowań.

Wieloletnie doświadczenie w rozwoju technologii i przetwórstwa produktów pozwalają nam zapewnić Państwu kompleksowe doradztwo w sprawie materiałów i inżynierii procesowej.

Posiadamy najlepsze rozwiązania dla Twojej aplikacji.